One zawsze wracają, czyli ile w tym prawdy?

Czy znalazłeś się w sytuacji, gdzie twoja wybranka serca zdecydowała się od ciebie odejść? Pewnie wielu z was zastanawia się nad przyczynami tej decyzji. Niektóre osoby uważają, że kobiety zawsze wracają. Ile jest w tym jednak prawdy? Ciężko jest przeprowadzić rzetelną statystykę. Jednakże to nie do końca prawda, że dziewczyny wracają do swoich partnerów. W tym artykule przedstawimy wam podsumowanie naszych badań, gdzie przeprowadziliśmy interesujące wywiady z osobami w poważnych związkach oraz tymi, które niedawno przeżyły rozstanie. Co więcej, zasięgnęliśmy porady u psychologów, którzy pomogli nam zinterpretować zachowania i określić co dokładnie wydarzyło się i jaka jest szansa na powrót partnera lub partnerki do ciebie. Poniższy poradnik pomoże wam również powody zrozumieć powody zerwania. Zapraszamy więc do zapoznania się z treścią już teraz!

Co skłoniło kobietę do zostawienia cię?

Jeśli chciałbyś znaleźć odpowiedź na pytanie jak wrócić do byłej dziewczyny, musisz przede wszystkim zadać sobie pytanie jaki miała ku temu powód. Dopiero kiedy to zrobisz, będziesz w stanie pojąć co tak naprawdę się stało i jak twoje zachowanie miało wpływ na jej działania. Oczywiście warto wziąć pod uwagę nie tylko twoje zachowanie, ale również inne powody zerwania. Jeśli zdecydujesz się przeczytać kompletny poradnik, jaki dziś oferujemy na naszej stronie, to dowiesz się wielu interesujących rzeczy. Jakich? Na przykład czy kobieta w ogóle zechce do ciebie wrócić, czy na pewno jeszcze cię kocha, no i oczywiście czy powód zerwania nie był zbyt poważny.

Chcesz wiedzieć jak odzyskać dziewczynę? Poznaj najczęstsze powody dlaczego do tego doszło!

Brak rozmowy – W przeprowadzonych przez nas badaniach kobiety bardzo często stwierdzały, że zdecydowały zakończyć swój związek właśnie poprzez utratę komunikacji ze swoim partnerem. Zaprzestali rozmów na ważniejsze tematy, pogaduszki się nie kleiły, a niektóre ankieterki wręcz stwierdziły, że czuły dyskomfort. Nie jest to oczywiście rzecz, przez którą nasza wybranka nie wróci do nas. Jeśli taki właśnie był problem, to jak tylko zapoznasz się z kilkoma poradami jak odzyskac kobiete oferowanymi przez naszą stronę, to z pewnością rozwiążesz ten mały, lecz bardzo częsty kłopot!

Nieodpowiedzialność – jeżeli znalazłeś się w poważnym związku, lub twoja partnerka tak uważa, to bycie szalonym i energicznym chłopakiem musi ustąpić miejsca odpowiedzialnemu i stabilnemu mężczyźnie. Oczywiście, przy poznawaniu dziewczyny ważne jest, aby ją zachwycić i przekonać ją naszą energią i przebojowością. Niestety, później oczekiwania się zmieniają i jeśli chcemy wiedzieć jak wrócić do byłej dziewczyny albo nie pozwolić jej odejść na pierwszym miejscu, będziemy musieli odnaleźć w sobie mężczyznę, a z chłopakiem się pożegnać.

Niedbałość – mowa tutaj nie tylko o niedbałości higienicznej, która jest w miarę prosta do zdefiniowania. Jeśli po prostu nie utrzymywałeś porządku, nie sprzątałeś po sobie, nie zmywałeś naczyń czy rozwalałeś wszystkie brudnie ubrania na podłodze, to po prostu odepchnąłeś sobie swoją wybrankę. W takim przypadku nie powinno być problemu z tym jak odzyskać dziewczynę, gdyż taki szkopuł można szybko rozwiązać. W przypadku niedbałości o nas samych, problem może być poważniejszy. Mowa tutaj głównie o braku ambicji, celów, czy nawet marzeń. Jeśli nie jesteś gotowy aby ruszyć dalej ze swoim życiem lub nie wiesz po prostu czego oczekujesz, musisz przede wszystkim zastanowić się co dalej. Wtedy dopiero będziesz mógł odzyskać swoją partnerkę.

Oprócz wyżej wymienionych powodów, znaleźć możemy jeszcze wiele więcej. Jeśli jednak chcesz poznać całą listę i sprawdzić czy któryś z nich pasuje do twojej sytuacji, zachęcamy do przeczytania poradnika w wersji PDF. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje, aby odpowiednio poradzić sobie ze swoją sytuacją i bez problemu znaleźć rozwiązanie.

Co zrobisz, aby to naprawić?

Jeśli uważasz, że kobiety zawsze wracają, to niestety – czeka cię spore rozczarowanie. Jeśli kobieta Cię kocha, to mimo najmniejszych zmian, a jedynie zapewnień, do ciebie wróci. Niestety, nie zostanie na ciebie wystarczająco długo, żebyś mógł się z tego nacieszyć. Dlaczego? Jak tylko zauważy brak zmian, zapomni o tobie tak szybko jak do ciebie wróciła. Należy przemyśleć wszystkie błędy jakie popełniliśmy. Zrozumieć o co tak naprawdę poszło i upewnić się, że nasza postawa nie powtórzy się w przyszłości. Niestety, jest to trudniejsze niż sobie wyobrażacie. Dużo mężczyzn nie zdaje sobie sprawę z tego co robią źle. Z tego właśnie powodu warto sprawdzić nasze porady i instrukcje w kompletnej wersji, gdzie krok po kroku wytłumaczymy wam to, co robicie źle i oczywiście damy wam kilka rozwiązań na wasze problemy.

Podsumowanie – wiesz już co robić? Sprawdź nasz poradnik!

Jeżeli zależy ci na twojej wybrance i chciałbyś do niej wrócić, wielu z was będzie musiało przez wiele zmian. Nie mówimy tutaj o zmianie samego siebie i udawania kogoś, kim nie jesteście. Jeśli jednak chcecie utrzymać poważny związek na dłużej, będziecie musieli umieć słuchać, będziecie musieli zacząć dbać o siebie. Odpowiedzialność, opiekuńczość, pewność siebie – te cechy zdecydowanie pomogą wam osiągnąć cel końcowy. Polecamy również testy znajdujące się w poradniku, które za was określą z czym macie największy problem i jak znaleźć właściwą odpowiedź na jego rozwiązanie!