Kurs Uwodzenia – Czy każdy może zostać uwodzicielem?

We wszystkich związkach musi pojawić się ten magiczny „pierwszy krok”. Pozostaje pytanie, kto go wykona? Bez względu na płeć, każdy powinien odważyć się na nawiązanie relacji. Jednak zwykle oczekuje się tego od mężczyzn. To im przypisuje się rolę uwodzicieli i romantyków, którzy walczą o serce kobiety. Mimo to wielu mniej pewnych siebie facetów obawia się „zagadać”. Onieśmielenie nie może stać na drodze do Twojego szczęścia. Wówczas rozwiązaniem może okazać się kurs uwodzenia. Dziś może Cię to bawić i stwierdzisz, że to nie dla Ciebie. Innego samotnego dnia stwierdzisz: To najwyższy czas się zakochać!

Na czym polega kurs uwodzenia?

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek szkoleń, warto zadać sobie pytanie: Co chce tym osiągnąć? W zależności od tego możesz wybrać program, który będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Większość kursów uwodzenia oferuje nie tylko poznanie potrzeb kobiet, ale przede wszystkim Twoich. W momencie, kiedy wyznaczysz własne granice, wartości i cele w życiu, będziesz również gotowy na odnalezienie właściwej partnerki.

Na samym początku możesz zostać poproszony o wypełnienie kilku ankiet. Ich zadaniem jest scharakteryzowanie Twojej osobowości. Dzięki temu skuteczniej dobierzesz sposób na znalezienie miłości. Nie każdy dobrze odnajdzie się w randkowaniu przez internet i tak samo nie wszyscy muszą być na tyle odważni, aby poprosić kobietę w sklepie o jej numer telefonu. Kurs uwodzenia powinien być dostosowany pod Twoje potrzeby, dlatego wraz ze szkoleniowcem musicie obrać dobrą strategię już na samym początku.

Po tym, jak zapoznasz się z własnymi potrzebami, należy zastanowić się, co chcesz zaoferować swojej drugiej połówce. Chodzi przede wszystkim o Twoje zachowanie, cechy charakterystyczne, czy wartości. Granie w otwarte karty, pozwala zapobiec rozczarowaniu. Dlatego też w trakcie kursu zdobądź się na pełną szczerość. Jasno też określ, czego będziesz chciał oczekiwać od swojej partnerki.

Droga do sukcesu, czyli sekrety kursu uwodzenia

kurs uwodzenia dla mężczyzn

Wiele kursów uwodzenia dla mężczyzn oferuje poznanie tzw. sekretów uwodzenia. O co w tym chodzi? To nic innego, jak poznanie potrzeb psychologicznych kobiety. Każdy z nas je ma, a w zależności od płci, możemy je bardziej sprecyzować. W ten sposób zrozumiesz, jaki facet będzie bardziej pociągać drugą połówkę, a także które zachowania są absolutnie wykluczone.

Być może teraz dawanie kwiatów, czy wywołanie u kobiety poczucie bezpieczeństwa wydaje Ci się zbyt stereotypowe. Jednak pamiętaj, że część tych opinii pochodzi właśnie z doświadczenia. Nie ulega wątpliwości, że większość kobiet oczekuje od swoich mężczyzn wykazania kilku cech. Zwykle całościowo określane jest to „męskością”. Jeśli chcesz wywrzeć dobre pierwsze wrażenie, warto pamiętać o byciu gentlemanem. Nie musisz zasypywać swojej kobiety drogimi i częstymi prezentami. Wręcz przeciwnie, chodzi o małe i czułe gesty, które pokażą jej, że jesteś odpowiednim materiałem na partnera.

Klucz do jej serca…

Niestety żaden kurs uwodzenia nie dam nam gotowego klucza do serca wybranej przez nas partnerki. Natomiast poznanie wartościowych i merytorycznych treści od specjalistów, to dobra podstawa do stworzenia trwałej i szczęśliwej relacji. Warto jednak uważać na kilka kwestii, które przy uporczywym szukaniu drugiej połówki mogą umknąć naszym oczom. Przede wszystkim dokładnie weryfikuj usługi kursów. Najlepiej szukaj projektów z udziałem psychologów, seksuologów i innych specjalistów w dziedzinie relacji międzyludzkich. W sieci znajdziesz mnóstwo przystojnych facetów, którzy na swoich licznych podbojach miłosnych próbują zrobić biznes życia. Nie w tym rzecz! Fachowcy pomogą Ci stworzyć własną teorię podrywania, a korzystanie z cudzych może okazać się zwykłym fiaskiem.

Pamiętaj także, że kurs uwodzenia nie jest gwarancją znalezienia miłości. W trakcie tego warto również pracować nad samym sobą i poznaniem swoich potrzeb. Wiele osób zgadza się z teorią „Utrzymywanie relacji to kierowanie się miłością do siebie, nie do partnerki”. Z pewnością jest w tym trochę prawdy. Żaden sposób na podryw nie da Ci sukcesu, póki sam nie pokochasz siebie i nie uwierzysz, że zasługujesz na prawdziwe uczucie.

Czy mam szukać miłości? A może sama mnie znajdzie?

To kolejna teoria, która mówi o tym, że miłości nie należy szukać. Jednak zbyt wiele osób źle interpretuje jej treść. Nie chodzi o zamknięcie się we własnym świecie i oczekiwanie na to, aż któregoś dnia miłość zapuka do naszych drzwi. Brzmi to nawet trochę irracjonalnie. Nie musisz uporczywie zamartwiać faktem nieposiadania drugiej połówki. Jednak nie ogranicza Cię to w tym, aby otwierać się na poznawanie ludzi.

Pamiętaj, że udział w kursie uwodzenia to nie jest akt desperacji! Te zajęcia mogą Ci pomóc nie tylko w znalezieniu drugiej połówki, ale przede wszystkim w budowaniu trwałej relacji. Dzięki radom fachowców zrozumiesz zarówno swoje potrzeby, jak i wymagania partnerki. Nawet, jeśli nie znajdziesz partnerki tak szybko, jak Ci się wydaje, to kurs uwodzenia pozwoli Ci z pewnością odnaleźć samego siebie.

Ile kosztuje kurs uwodzenia ? Czy warto?

Zastanawiasz się, czy warto wziąć udział w kursie uwodzenia? To normalne. Martwi Cię taka nowa sytuacja, a przede wszystkim możliwość potrzeby wyjścia z własnej strefy komfortu. Do tego dochodzą niemałe koszty i ryzyko niepowodzenia. Ile kosztuje kurs uwodzenia? Oczywiście wszystko zależy od rodzaju zajęć i ich formy. Zwykle droższa jest opcja stacjonarna, a także z udziałem specjalistów (tj. psychologów, lekarzy i seksuologów). Wówczas kurs uwodzenia może wynieść nas nawet do kilku tysięcy złotych. Jednak to właśnie taka forma może okazać się najbardziej skuteczna.

W odpowiedzi na pytanie, czy warto, należy samemu zadać sobie pytanie o nasz główny cel uczestnictwa w kursie. Istotnie powinien podbudować naszą samoocenę, zwiększyć pewność siebie, zgłębić wiedzę na temat psychiki kobiet i dodać odwagi w nawiązywaniu relacji miłosnych. Jeśli takie są Twoje zamiary, to nie wahaj się i daj sobie szansę na miłość!