Jak odzyskać byłą dziewczynę?

Czy to w ogóle możliwe?

Na te pytania jak i na wiele innych odpowiemy krótko w tym artykule, który stanowi wprowadzenie do naszego pełnego poradnika.

Twoja kobieta czeka TUTAJ! KLIKNIJ...

Na początek warto zwrócić uwagę na fakt, że z naszego autorskiego poradnika korzystało bardzo wielu mężczyzn. Okazuje się, że jest on bardzo skuteczny i ponad 91% naszych użytkowników odzyskuje swoją drugą połówkę. To czy Tobie się uda zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, od tego czy chcesz nabyć niezbędną wiedzę i dowiedzieć się krok po kroku jak rozpalić serce ukochanej na nowo lub otrzymać drugą szansę. Wiele osób zadaje sobie pytanie jak ratować związek i jak wrócić do byłej dziewczyny, ale mało kto zadaje sobie pytanie “co źle zrobiłem? Jak się przyczyniłem do rozpadu związku?”. Pamiętaj, że przede wszystkim musisz się skupić teraz na sobie, odszukać błędy jakie popełniłeś i to naprawić.

 

Zawsze warto wrócić wspomnieniami do dobrych dni jednak teraz najważniejsze jest, aby skupić się i wyłapać co zrobiliśmy źle. Wielu mężczyznom wydaje się, że robią wszystko idealnie, zachowują się logicznie do danej sytuacji, starają się i dla swojej wybranki potrafią wskoczyć w ogień. Dlaczego więc tak wielu mężczyzn zostaje porzuconych? Dlaczego związki, które z pozoru wyglądają na udane, rozpadają się po kilku miesiącach? Szczegółowe odpowiedzi, wraz z dogłębną analizą i badaniami można przeczytać w naszym oficjalnym poradniku.

Twoja kobieta czeka TUTAJ! KLIKNIJ...

Po pierwsze, kobiety kierują się emocjami

Wiele razy już o tym wspominaliśmy na naszych szkoleniach i poradnikach dotyczących relacji damsko-męskich. Warto mieć to na uwadze i zapoznać się z mechaniką rozumowania kobiet. W naszym poradniku uczymy krok po kroku jak interpretować zachowania kobiet, gesty oraz rozmowy tak, by wyciągać z nich to, co najważniejsze. Każdy, kto próbował związków wie, że kobiet jest mnóstwo, różnią się wyglądem, charakterem ale mają wspólne cechy, na które warto zwrócić uwagę. Kobiety są ciekawskie. Jeżeli coś je zaintryguje, zrobią praktycznie wszystko by dowiedzieć się wszystkiego na dany temat.

Po drugie kobiety lubią wyzwania

Z reguły nie są zainteresowane mężczyznami, którzy robią dla nich wszystko już na początku relacji. Oczywiście podoba im się to. Są szczęśliwe, spełnione i mogą się nawet czuć bezpiecznie. W tym wszystkim jednak brakuje im wyzwania rzuconego przez mężczyznę. Przyjęło się, że to mężczyzna ma się starać i stawać na głowie. Brakuje im bodźca, który skłoniłby je do podjęcia wyzwania. Kobietom brakuje prawdziwego faceta, który podąża wytyczoną przez siebie ścieżką. Jeżeli po kilku miesiącach lub tygodniach związku pojawia się monotonia, rutyna, niczym nowym nie zaskakujesz partnerki, to związek dąży tylko do jednego, do rozpadu.

Twoja kobieta czeka TUTAJ! KLIKNIJ...

Co poszło nie tak?

Jak już wspomnieliśmy na początku artykułu, warto zastanowić się co zrobiłeś źle. W poradniku dostępnym na naszej stronie zawarliśmy szczegółową ankietę, która pomoże Ci rozpoznać najczęstsze błędy popełniane przez mężczyzn podczas spotykania się z kobieta. Jednak jeżeli chcesz zapoznać się z podstawami to prezentujemy kilka wzorców zachowania, które mogą zmienić udany związek w porażkę.

Bardzo często kobiety rezygnują z faceta, który dla większości dojrzałych kobiet jest ideałem. Taki mężczyzna jest opiekuńczy, kochający, dbający o dom oraz posiada wiele innych świetnych cech charakteru. Jednak tego nie szukają kobiety młode, które nie planują w najbliższym czasie zakładać rodziny. Kobiety te chcą mieć partnera, z którym mogą się wyszaleć. Przeżyć coś nadzwyczajnego, poznać świat z innej perspektywy – z perspektywy mężczyzny. Kobiety chcą by oczywiście ten sam facet, który zagwarantuje im rozrywkę, był tym opiekuńczym, troskliwym i kochającym mężczyzną. Podejmują więc one wielokrotnie złe decyzje w doborze partnera gdyż kierują się emocjami. Naucz się kontrolować jej emocje poprzez swoje działania, zaskocz czymś swoją partnerkę. Jeżeli jednak doszło już do rozstania, warto przeanalizować kilka kwestii; nasze zachowanie, wygląd, finanse. Kobiety pomimo tego, że kierują się emocjami już na starcie relacji zastanawiają się czy z danym mężczyzną mają szanse zbudować rodzinę.

 

Co się zmieniło?

Poznaliście się, miałeś świetną pracę a teraz siedzisz w domu godzinami przed Netflixem żyjąc na utrzymaniu mamy? To na pewno ogromny minus, który mógł być dłużej nie do zaakceptowania przez dziewczynę. Miałeś pasje, podążałeś swoją drogą jednak zboczyłeś z trasy i nie wiesz już sam co chcesz robić w życiu? To kolejny aspekt, który mógł się przyczynić do odejścia Twojej partnerki. Ponieważ jak już wspominaliśmy, kobiety potrzebują kogoś, kto wskaże im kierunek, kto poprowadzi je przez życie gwarantując zabawę jak i miłość.

 

Twoja kobieta czeka TUTAJ! KLIKNIJ...

 

Jak wygląd oddziałuje na związek?

Ostatnim punktem w tym artykule, na którym się skupimy będzie wygląd. Zastanów się jak wyglądałeś, gdy się poznaliście, odszukaj stare zdjęcia i porównaj sylwetkę i styl. Wszystko to ma związek z tym jak kobieta czuje się w Twoim otoczeniu. Pamiętaj, że wprowadzając kobietę w dyskomfort nie będzie się czuć bezpiecznie. Jeżeli zapoznałeś się z podstawami, które oferowaliśmy w tym krótkim artykule, to zapraszamy do pełnej lektury poradnika. Pamiętaj, że nie możemy zagwarantować, że się uda, ale jeżeli tylko się postarasz, przeanalizujesz swoje zachowanie korzystając z naszych wskazówek, to na pewno zwiększysz swoje szanse na sukces. Odzyskaj swoją ukochaną z nasza pomocą, korzystając z profesjonalnych rad i zrozum, czym się kierują kobiety z naszym poradnikiem!6 odpowiedzi na “Jak odzyskać byłą dziewczynę?”

 1. michal24 napisał(a):

  Świetny poradnik! Udało mi się odzyskać moją ukochaną!!!

 2. kriskrk napisał(a):

  Myślałem że już nigdy jej nie zobacze, jednak okazało się inaczej. Udało mi się ją oddzyskać tylko dzięki ebookowi.

 3. swrdo2 napisał(a):

  Każdemu kto to nadal się zastanawia nad zakupem, mówie działaj! Bo może być za późno!!!

 4. Adik25 napisał(a):

  HAHAHAH mam znowu moją dziewczyne, po 2 dniach dziekiiiiii! 😀 😀 😀

 5. Tiger napisał(a):

  Jestem troche zawiedziony, faktycznie odzyskałem kobietę dzięki informacją z poradnika. Ale nie byłem w stanie już kochać mojej byłej, więc znalazłem sobie nową! ;p

 6. Eryq napisał(a):

  Zakupiłem, odzyskałem tyle w temacie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *