Jak odzyskać byłą dziewczynę?

Poznasz metody – Dzięki którym Twoja kobieta wróci do Ciebie na kolanach!

Najlepiej sprzedający się ebook! – Pomogliśmy już wielu osobom!

021

Jak odzyskać dziewczynę!

Na te pytania jak i na wiele innych odpowiemy krótko w tym artykule, który stanowi wprowadzenie do naszego pełnego poradnika. Na początek warto zwrócić uwagę na fakt, że z naszego autorskiego poradnika korzystało bardzo wielu mężczyzn. Okazuje się, że jest on bardzo skuteczny i ponad 91% naszych użytkowników odzyskuje swoją drugą połówkę. To czy Tobie się uda zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, od tego czy chcesz nabyć niezbędną wiedzę i dowiedzieć się krok po kroku jak rozpalić serce ukochanej na nowo lub otrzymać drugą szansę. Wiele osób zadaje sobie pytanie jak ratować związek i jak wrócić do byłej dziewczyny, ale mało kto zadaje sobie pytanie “co źle zrobiłem? Jak się przyczyniłem do rozpadu związku?”. Pamiętaj, że przede wszystkim musisz się skupić teraz na sobie, odszukać błędy jakie popełniłeś i to naprawić.


odzyskaj byla

Zawsze warto wrócić wspomnieniami do dobrych dni jednak teraz najważniejsze jest, aby skupić się i wyłapać co zrobiliśmy źle. Wielu mężczyznom wydaje się, że robią wszystko idealnie, zachowują się logicznie do danej sytuacji, starają się i dla swojej wybranki potrafią wskoczyć w ogień. Dlaczego więc tak wielu mężczyzn zostaje porzuconych? Dlaczego związki, które z pozoru wyglądają na udane, rozpadają się po kilku miesiącach? Szczegółowe odpowiedzi, wraz z dogłębną analizą i badaniami można przeczytać w naszym oficjalnym poradniku.
Po pierwsze, kobiety kierują się emocjami

Wiele razy już o tym wspominaliśmy na naszych szkoleniach i poradnikach dotyczących relacji damsko-męskich. Warto mieć to na uwadze i zapoznać się z mechaniką rozumowania kobiet. W naszym poradniku uczymy krok po kroku jak interpretować zachowania kobiet, gesty oraz rozmowy tak, by wyciągać z nich to, co najważniejsze. Każdy, kto próbował związków wie, że kobiet jest mnóstwo, różnią się wyglądem, charakterem ale mają wspólne cechy, na które warto zwrócić uwagę. Kobiety są ciekawskie. Jeżeli coś je zaintryguje, zrobią praktycznie wszystko by dowiedzieć się wszystkiego na dany temat.


Po drugie kobiety lubią wyzwania Z reguły nie są zainteresowane mężczyznami, którzy robią dla nich wszystko już na początku relacji. Oczywiście podoba im się to. Są szczęśliwe, spełnione i mogą się nawet czuć bezpiecznie. W tym wszystkim jednak brakuje im wyzwania rzuconego przez mężczyznę. Przyjęło się, że to mężczyzna ma się starać i stawać na głowie. Brakuje im bodźca, który skłoniłby je do podjęcia wyzwania. Kobietom brakuje prawdziwego faceta, który podąża wytyczoną przez siebie ścieżką. Jeżeli po kilku miesiącach lub tygodniach związku pojawia się monotonia, rutyna, niczym nowym nie zaskakujesz partnerki, to związek dąży tylko do jednego, do rozpadu.

Co poszło nie tak? Jak już wspomnieliśmy na początku artykułu, warto zastanowić się co zrobiłeś źle. W poradniku dostępnym na naszej stronie zawarliśmy szczegółową ankietę, która pomoże Ci rozpoznać najczęstsze błędy popełniane przez mężczyzn podczas spotykania się z kobieta. Jednak jeżeli chcesz zapoznać się z podstawami to prezentujemy kilka wzorców zachowania, które mogą zmienić udany związek w porażkę

Bardzo często kobiety rezygnują z faceta, który dla większości dojrzałych kobiet jest ideałem. Taki mężczyzna jest opiekuńczy, kochający, dbający o dom oraz posiada wiele innych świetnych cech charakteru. Jednak tego nie szukają kobiety młode, które nie planują w najbliższym czasie zakładać rodziny. Kobiety te chcą mieć partnera, z którym mogą się wyszaleć. Przeżyć coś nadzwyczajnego, poznać świat z innej perspektywy – z perspektywy mężczyzny. Kobiety chcą by oczywiście ten sam facet, który zagwarantuje im rozrywkę, był tym opiekuńczym, troskliwym i kochającym mężczyzną. Podejmują więc one wielokrotnie złe decyzje w doborze partnera gdyż kierują się emocjami. Naucz się kontrolować jej emocje poprzez swoje działania, zaskocz czymś swoją partnerkę. Jeżeli jednak doszło już do rozstania, warto przeanalizować kilka kwestii; nasze zachowanie, wygląd, finanse. Kobiety pomimo tego, że kierują się emocjami już na starcie relacji zastanawiają się czy z danym mężczyzną mają szanse zbudować rodzinę

Co się zmieniło?

Poznaliście się, miałeś świetną pracę a teraz siedzisz w domu godzinami przed Netflixem żyjąc na utrzymaniu mamy? To na pewno ogromny minus, który mógł być dłużej nie do zaakceptowania przez dziewczynę. Miałeś pasje, podążałeś swoją drogą jednak zboczyłeś z trasy i nie wiesz już sam co chcesz robić w życiu? To kolejny aspekt, który mógł się przyczynić do odejścia Twojej partnerki. Ponieważ jak już wspominaliśmy, kobiety potrzebują kogoś, kto wskaże im kierunek, kto poprowadzi je przez życie gwarantując zabawę jak i miłość.

Jak wygląd oddziałuje na związek?

Ostatnim punktem w tym artykule, na którym się skupimy będzie wygląd. Zastanów się jak wyglądałeś, gdy się poznaliście, odszukaj stare zdjęcia i porównaj sylwetkę i styl. Wszystko to ma związek z tym jak kobieta czuje się w Twoim otoczeniu. Pamiętaj, że wprowadzając kobietę w dyskomfort nie będzie się czuć bezpiecznie. Jeżeli zapoznałeś się z podstawami, które oferowaliśmy w tym krótkim artykule, to zapraszamy do pełnej lektury poradnika. Pamiętaj, że nie możemy zagwarantować, że się uda, ale jeżeli tylko się postarasz, przeanalizujesz swoje zachowanie korzystając z naszych wskazówek, to na pewno zwiększysz swoje szanse na sukces. Odzyskaj swoją ukochaną z nasza pomocą, korzystając z profesjonalnych rad i zrozum, czym się kierują kobiety z naszym poradnikiem!

Pomagamy od 2010 roku!

Poradnik został napisany przez grupę przyjaciół, którzy informacje w nim zawarte zbierali w najtrudniejszy możliwy sposób – ucząc się na błędach. Też byliśmy facetami, którzy nie mieli zielonego pojęcia co i jak zrobić, żeby odzyskać kobiete swojego życia. Jednak po wielu latach zdecydowaliśmy połączyć nasze doświadczenie i wiedzę do tej pory zdobytą i przelać ją do tego poradnika. Tak byś Ty już nie musiał popełniać błędów które robi aż 90% mężczyzn!Pierwsze miejsce w rankingu

Twoja kobieta sama nie wróci, jeśli tak uważasz musimy Cię zmartwić ale jesteś w błędzie. Możesz czekać rok, dwa… ale nic to nie da. Tym samym pogarszając tylko swoją obecną sytuacje, gdyż można powiedzieć że z każdą sekundą Twoje szanse maleją na jej odzyskanie.

91,5% Skutecznośći!

Nasz poradnik nie jest dla każdego. Jeśli nie chcesz odzyskać swojej kobiety tylko wolisz czekać na cud to nie miejsce dla Ciebie. Oferowany przez nas poradnik jest swego rodzaju inwestycją w nowe lepsze Ja! Pamiętaj że wiedza zdobyta dzięki poradnikowi, zostanie z Tobą na całe życie.

Darmowy Fragment…!

Minęło już trochę czasu i nagle stwierdziła, że nie chce tego ciągnąć dalej?

Może miała dość tego, że już przestałeś się starać. Gdzieś podświadomie uznałeś, że przecież skoro już ją zdobyłeś, to nie musisz nic więcej robić. Jest z Tobą teraz, to pewnie będzie zawsze. A no nie koniecznie. Przeważnie w takich wypadkach jest tak, że dziewczyna daje jasne znaki o tym, co jest nie tak. Prawdopodobnie przy okazji popełniania przez Ciebie jakiegoś błędu (z perspektywy widzenia kobiety) ona dawała Ci o tym znać i to wielokrotnie. Problem mógł polegać na jakimś prostym zachowaniu bądź na czymś, na co nie do końca miałeś wpływ. Chodzi jednak o to, aby przede wszystkim zauważyć, na czym polega problem i jak najszybciej przystąpić do wyjaśnienia go, a najlepiej do zmiany swojego zachowania. W najgorszym wypadku będziesz się musiał „domyślić”, a to już może być nieco większym wyzwaniem. Jedyną nadzieją jest to, że w czasie związku, który już trwa nieco dłużej, zdążyłeś zaobserwować co Twoją drugą połówkę może irytować.

W wypadku związków z dłuższym stażem może dojść do pewnego rodzaju znudzenia, tym co się dzieje na co dzień. Większość kobiet oczekuje, że będzie zaskakiwana przez swojego mężczyznę trochę częściej, niż tylko okazjonalnie. Bardzo często mówi się, że to między innymi rutyna niszczy związki i jest w tym dużo prawdy. Kluczem jest zrozumienie tego, iż chodzi o to, aby kobieta odczuwała pozytywne emocje, jeśli o tym zapomnimy, może to być jeden z powodów, dla których mężczyzna zostanie odstawiony. Jeśli sprawiłeś jej ostatnią niespodziankę zbyt dawno, to może to zostać zinterpretowanie w taki sposób, że Tobie już na niej nie zależy.

To wcale nie jest skomplikowane! Wystarczy popatrzeć nad to od strony kobiecej psychologii.

Tak jak zostało to ujęte powyżej, nie tylko w tym poradniku, ale również w wielu innych na ten temat, istnieją ogólne cechy wśród kobiet, które po prostu trzeba mieć na uwadze.

Wsparcie, kiedy tego potrzebują Często jest tak, że kobieta potrzebuje prostych gestów z Twojej strony. Nie od dziś wiadomo, że jest to płeć wrażliwa emocjonalnie, czuła na różne bodźce ze środowiska, które mogą sprawić, że poczują się czasem niedocenione czy zranione.

Najpierw emocje, a potem logiczne myślenie Niestety, tak to wygląda. Kobiety podchodzą do wszystkiego emocjonalnie, dopiero później przychodzi chłodna kalkulacja i przemyślenia. To dlatego tak trudno jest zrozumieć, o co im właściwie chodzi w danym momencie. Kobiety rzadko potrafią logicznie przeanalizować jakąś sytuacje czy zjawisko, jeśli dotknęło ich to emocjonalnie.

Poczucie bezpieczeństwa Jeśli ona nie poczuje się bezpieczna w „Twoich ramionach”, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że zacznie się rozglądać za kimś, kto jej to poczucie bezpieczeństwa zapewni.

Przejmowanie inicjatywy leży po Twojej stronie i musisz o tym pamiętać. Co więcej, bardzo ważne jest to, aby ona również brała udział w podejmowaniu decyzji. W zależności od charakteru, dochodzą jeszcze inne cechy. Niektóre kobiety, będą podchodziły do różnych sytuacji bardzo analitycznie, co przełoży się na to, że być może będą dokonywały pewnego rodzaju nadinterpretacji, co może się kończyć różnie. Inne będą potrzebowały trochę więcej luzu, a ciągłe troszczenie się i zaangażowanie, będą odbierały jako odbieranie im przestrzeni do życia. Wyczuwanie ich sposobu myślenia jest bardzo skomplikowane i tak naprawdę jest bardzo trudno odkryć ich sposób postrzegania. W dalszej części artykułu zostaną zawarte szczegóły, jak wpasować się w jej cechy charakteru tak, aby potrafić sobie radzić z jej zachowaniem w różnych sytuacjach…

A w ebooku…
  • Dowiesz się jak ją odzyskać
  • Poznasz triki jak zatrzymać kobietę przy sobie
  • Będziesz wiedział co robiłeś źle
  • Poznasz atrakcyjne cechy mężczyzny
  • Dowiesz się czego unikać
  • Dowiesz się czym na prawde jest zdrada
  • Analiza powodów dlaczego mogła Cię zostawić
  • Poznasz historie innych facetów
  • Oraz wiele innych…
Już myślałem że nigdy nie będe ze swoją drugą połówką. Jednak się udało! Nie było łatwo ale znowu jesteśmy razem. Właśnie planujemy ślub 🙂

Andrzej11.12.2017 – Zakopane

Gdy to pisze aż nie mogę uwierzyć że to prawda, że zrobiłem tyle głupot. Jednak informacje zawarte w poradniku pokazały mi w którym kierunku mam iśc. I udało się odzyskałem swoją ukochaną.

Roman20.06.2017 – Warszawa

Było już bardzo źle, moja żona chciała rozwodu. To że dzisiaj jesteśmy razem to jakiś cud, który nie wydarzyłby się bez pomocy Waszego poradnika.

Mikołaj02.04.2018 – Sopot