Najlepsze pytania do dziewczyny

Wasze spojrzenia się spotykają i czujesz, że atmosfera rośnie w zawrotnym tempie, aż tu nagle zabrakło Ci języka w gębie? Przeczytaj, jakie pytania zadać dziewczynie, aby zwróciła ona na Ciebie uwagę i chciała z Tobą rozmawiać bez końca!

Pytania do dziewczyny to klucz do sukcesu. Już sam fakt, że „o coś” ją pytasz i interesujesz się jej osobą pracują na Twoją korzyść. Dobieraj pytania, ale też słuchaj jej odpowiedzi! Jeśli czymś Cię zdziwi, śmiało okaż zaskoczenie i pochwal ją za znajomość w temacie.

Dobrze, siedzicie już przy jednym stoliku, ale wciąż tak naprawdę nie wiesz, o co pytać dziewczynę? Poznaj listę 5 najlepszych pytań dla rozmów bez końca, po których gadka po prostu się klei.

o co pytać dziewczynę

Podróże

Podróże to bardzo wdzięczny temat do rozmów. Zapytaj tylko, czy lubi podróżować, a potem niech temat sam Cię poniesie. Jakim środkiem transportu? W jakie rejony Polski, Europy, a może świata? Krótkie, weekendowe wyjazdy czy długie wojaże? Jej ostatnia podróż, jej najlepsza podróż, najpiękniejsze miejsce, które zwiedziła. Z pewnością zaraz wyciągnie telefon i pokaże Ci serie zdjęć z plaży, baru, basenu. Bądź cierpliwy, trzymaj fason i pozwól jej wyczerpać wątek. Być może cała randka skupi się na tym jednym pytaniu.

Jedzenie

Ludzie jedzą nie tylko z potrzeby, ale też dla przyjemności. To fakt, a te czynności, którym towarzyszą miłe odczucia, sprzyjają zacieśnianiu relacji międzyludzkich. Jeśli spotkaliście się na kolacji, zapytaj czy jej smakuje. W ten sposób okażesz jej troskę. I choć danie nie wyszło spod Twojej ręki, to jeśli kucharz się postarał, punkty idą na Twoje konto. Wiadomo, przez żołądek do serca. Podpytaj ją, czy lubi kuchnię włoską, azjatycką, amerykańską, francuską, a może tradycyjną polską? Jeśli Ci się jeszcze przyzna, że lubi gotować i robi świetną pieczeń – kolejny punkt! Wiesz już, że bardzo chcesz tego spróbować i koniecznie jej o tym powiedz. Być może zaproszenie z jej strony to tylko kwestia czasu. Lepiej przyjdź wtedy głodny.

Należy jednak pamiętać, że nie każda kobieta lubi siedzieć w kuchni. Są takie, które regularnie korzystają z oferty gastronomicznej. Podpytaj, gdzie najczęściej zamawia i czy lubi próbować nowe smaki. Na koniec możesz oczywiście zaproponować swoją ulubioną i sprawdzoną knajpę, którą sam jej pokażesz.

Imprezy

Introwertycy i ekstrawertycy, domatorzy i aktywni. Na imprezy chodzą wszyscy, niezależnie od temperamentu i osobowości. Zagadnij ją o to, jaki typ imprez lubi. Szalone potańcówki do białego rana, gorące rytmy latino czy może długie posiadówki przy dobrym trunku? To pytanie z pewnością przywoła jakieś wspomnienia, którymi będzie się chciała z Tobą podzielić. Słuchaj uważnie, nie oceniaj i absolutnie nie wyśmiewaj, jeśli ona się nie śmieje! Stąpasz po gruncie, na którym leżą jej uczucia, dlatego okaż szacunek dla jej przygód, nawet jeśli nie są one rodem z Indiany Jonesa. Ty również podziel się jakąś swoją prywatną historią, ale wybierz raczej tę umiarkowaną. Nie kozacz, ale pokaż pazura.

Zainteresowania

Po prostu, zapytaj o to, co ją interesuje, co lubi robić w wolnym czasie. Odpowiedź ujawni Ci jej temperament i da wgląd w jej życie domowe. Jeśli lubi czytać książki, dopytaj o jakiej tematyce. Jeśli słucha muzyki, zapytaj nie tylko o gatunek czy wykonawcę, ale również czy chodzi na koncerty. A może z domatorką nie ma nic wspólnego i każdą wolną chwilę spędza poza domem? Jeśli trenuje sport, koniecznie sprawdź jaki, od jak dawna i czy należy już do jakiegoś zrzeszenia. Tańczy? Świetnie, ciągnij ją za język, gdzie możesz ją zobaczyć. Jeśli pokaże Ci zdjęcia lub nagrania z występu – właśnie rozbiłeś bank! Koniecznie ją pochwal i skomplementuj.

jakie pytania zadać dziewczynie

Zwierzęta

Zwierzę w domu to jeden ze sposobów na spędzanie wolnego czasu. Nie pytaj, czy lubi zwierzęta, bo z pewnością je kocha. Dowiedz się, czy ma jakieś zwierzę w domu. Tu na pewno pokaże Ci zdjęcia swoich pupili, wypowie ich imiona (lepiej zapamiętaj je wszystkie) i opowie, jak spędza czas na opiece nad nimi.

Uwaga! Dziewczyna może odpowiedzieć, że nie przepada za zwierzętami lub ma alergię, wtedy po prostu nie drąż tematu.

Udało się, rozmowa się klei, a wątki kończą się salwami śmiechu. Czujesz, że możesz dać z siebie więcej, zagrać „va bank” i naprawdę zaimponować dziewczynie? Poznaj odważne pytania do dziewczyny, po których już nigdy o Tobie nie zapomni.

Pytania-komplementy

Dzisiaj trudno o wyszukany i trafny komplement. Jeśli chcesz oczarować dziewczynę, musisz ją wziąć z zaskoczenia, najlepiej pytaniem, które poprzedź chwilą ciszy. Np. „Bolało Cię? Aniołku, jak spadałaś z nieba?” – skieruj raczej do skromnej i uroczej kobiety. Inne: „Jak Ty to robisz, że przyciągasz wszystkie spojrzenia?”, „A czy Ty wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? Nigdy nie wierzyłem, a teraz zaczynam ją widzieć.” „Widziałaś to? Ja też nie, bo już nic dzisiaj poza Tobą nie widzę.” Nawet jeśli nic nie odpowie, gwarantujemy, że komplement usłyszała, przyjęła i zachowa w pamięci. Możesz również pytać wprost: „Co trenujesz? Widać, że pracujesz nad figurą, wyglądasz świetnie”.

Szczerość czy odwaga

Chcesz ją poznać jeszcze lepiej? Zadaj pytania, które odsłonią nieco prawdy o niej samej. Czy jest coś, o czym nie powiedziała nigdy rodzicom i czego nie wiedzą do dzisiaj. Podpytaj o szalone pomysły w liceum lub na studiach. Z takich pytań może wywinąć się niezła rozmowa, która nie tylko Was rozbawi, ale również zbliży do siebie.

Wolisz spędzać czas w łóżku czy w innym wyszukanym miejscu?

To odważne pytanie, które zakrawa o dwuznaczność. Ale przecież w łóżku można robić sto innych rzeczy, a Ty możesz pytać po prostu o to, czy ona jest domatorem i lubi leniuchować. Natomiast po jej reakcji od razu zobaczysz, jaki ma stosunek do rozmowy na temat seksualności. Może ją to zawstydzi, może będzie chciała ciagnąć temat albo najzwyczajniej się oburzy. Nawet jeśli Twoja bezpośredniość ją zbulwersuje, to powinna w pozytywny sposób. Pokażesz jej, że nie boisz się odważnych pytań.

Potraktuj to, jako inspirację. Pracuj nad swoimi pytaniami, zapisuj je i flirtuj z dziewczynami poprzez rozmowę.