Pomysł na randkę

Nie ma co ukrywać – udana randka to połowa sukcesu w budowaniu nowej relacji z dziewczyną. Zgodziła się na spotkanie z Tobą, ale nie wiesz, gdzie ją zabrać i co robić na randce? Przeczytaj nasze najlepsze 8 pomysłów na randkę, gdzie zabrać dziewczynę, aby spędziła niezapomniany wieczór u Twojego boku.

Elegancka kolacja

Kolacja w wykwintnej restauracji, romantycznym miejscu czy przy suto zastawionym stole to zawsze sprawdzony sposób na randkę. Wiadomo – przez żołądek do serca, ale bogactwo różnych bodźców, które możesz jej zafundować przy kolacji, wpłyną na jej pozytywny nastrój. Znajdź elegancką restaurację, z pysznym jedzeniem, przyjazną atmosferą, a z pewnością walory smakowe pozwolą jej bardziej polubić Ciebie. Jeśli kucharz się postara, masz jak w banku, że sukces jest w Twojej kieszeni. Polecane kuchnie to włoska, francuska lub grecka.

Postaw na sport

Co robić na randce? Ruszać się! Sport to zdrowie i duża dawka endorfin, która wpływa na pozytywny nastrój. Oboje lubicie spędzać czas aktywnie? Nie nalegaj na romantyczną randkę, tylko spędźcie ten czas właśnie tak jak lubicie. Wycieczka rowerowa z wizytą na pump trucku? Kajaki na jeziorze latem? Albo wspólny kurs tańca? Wszystko zależy od Waszych zainteresowań, dlatego nie rezygnuj z tego, tylko dlatego, że musisz się ubrać luźno lub na sportowo. Czeka Was jeszcze wspólne rozciąganie i relaks po treningu. Pamiętaj, że ruch to praca ciałem, dlatego właśnie sport może Was do siebie zbliżyć.

Kręgle

co robić na randce

Kręgle to super pomysł na to, co robić na randce. Świetna zabawa gwarantowana, dlatego warto go wykorzystać. Kręgle to niewymagająca rozrywka, z lekką nutką rywalizacji, dlatego warto spróbować. Jeśli dziewczyna pierwszy raz w życiu idzie na kręgle, może się trochę wstydzić, że nie umie grać. Wykorzystaj to na swoją korzyść i pokaż jej jak trzymać kulę i nią rzucać. To będzie dobra okazja, aby jej zaimponować i się do niej zbliżyć. Pamiętaj, że w kręgielniach jest też dostępny bar, dlatego już na miejscu możecie zacząć drinkować. Ale licz się też z kosztami, bo to dosyć droga rozrywka!

Pokój zagadek

Pokoje zagadek to nowoczesna i intelektualna rozrywka dostępna dla wszystkich. Pozwoli rozruszać Wam szare komórki, sprawdzić Waszą spostrzegawczość i zdolność do analitycznego myślenia, aby rozwikłać zagadkę. Plus na chwilę zostaniecie zamknięci w jednym pokoju, a to już brzmi ciekawie. Po prostu musicie współpracować, aby z niego wyjść. To również dobry pomysł na randkę, nawet kiedy będą w niej uczestniczyć inne osoby – jej lub Twoi przyjaciele. Niezależnie od sukcesu czy porażki, z pokoju na pewno wyjdziecie z dobrym humorem i będzie to dobry początek na dalszą część wieczoru.

Palmiarnia

Miejskie palmiarnie oferują zaciszne miejsce na spotkanie i spacer pośród egzotycznej roślinności. Można tam zaprosić dziewczynę i spokojnie z nią porozmawiać. Jeśli czujesz, że Wasze rozmowy nie będą miały końca, to właśnie w palmiarni możecie znaleźć chwilę dla siebie z dala od zgiełku miasta. Panuje tam tropikalny klimat, jest uroczo i romantycznie, a przy tym nie jest to oklepane miejsce. W palmiarniach są też kawiarnie, które sprzyjają rozmowom. Z pewnością przypadnie to do gustu dziewczynom o łagodnym usposobieniu i delikatnym temperamencie. Co więcej, jest to niezły pomysł na randkę wczesnym południem.

Muzeum? Ale tylko nieoczywiste!

Wyjście do muzeum może brzmieć nudno, zwłaszcza dla kogoś, kogo historia nie interesuje. Dlatego postaw na coś nieoczywistego! Być może w Twoim mieście znajduje się jakieś zaskakujące i nowoczesne muzeum? Muzeum techniki, figur woskowych, mydła, erotyki, motyli? Jeśli tylko jest dobrze zorganizowane, interaktywne i ciekawie przedstawione, to każde może być interesujące. Nie ma nic takiego w Twojej okolicy? Poszukaj, czy czasem nie są organizowane jakieś wystawy czasowe, które mogłyby zainteresować Twoją partnerkę. Wyjście do muzeum to dobry pomysł na randkę, jeśli lubicie intelektualne rozrywki. Może być dobrym wstępem przed dalszą zabawą lub propozycją na randkę w ciągu dnia.

Termy

Chcesz pójść na całość i czujesz, że po drugiej stronie również masz odważną dziewczynę? Zabierz ją na termy! To miejsce idealne zarówno na relaks, jak i aktywność sportową, zabawę i czułości, rozmowy i spojrzenia. Nie trzeba wspominać, że musicie się sobie pokazać w bardziej roznegliżowanym stroju, a to stanowczo podkręci atmosferę na Waszej randce. Do tego w grę wchodzą sauny, jacuzzi i lodowate prysznice, czyli coś dla prawdziwych graczy. Warto się na to zdecydować, nawet jeśli termy znajdują się kilkadziesiąt kilometrów od Waszych domów, bo czeka Was jeszcze podróż, którą również możesz wykorzystać na swoją korzyść.

Randka w domu

Randka w domu to bardzo dobry pomysł na miły wieczór, ale wymaga od Ciebie rzetelnej organizacji. Po pierwsze, musisz idealnie wysprzątać lokum. Nie łudź się, że ona nie zauważy bałaganu. Na pewno po tym, czy masz posprzątane, oceni, czy lubisz porządek i angażujesz się w obowiązki domowe. Po drugie, przygotuj jakiś poczęstunek – może to być kolacja, przekąski, deser. Jeśli nie czujesz się mocny w gotowaniu, zainwestuj w catering, nie ma w tym nic złego. Zorganizuj też dalszą część wieczoru – film lub pogaduchy przy muzyce i dobrym trunku. Może jakaś ciekawa gra planszowa? Nie możesz pozwolić na to, aby ona się choć przez chwilę nudziła. Ale randka w domu ma tę zaletę, że macie więcej prywatności i okazji, by się do siebie zbliżyć.

Skoro już znasz kilka propozycji na udaną randkę, zapamiętaj kilka zasad. Dziewczyny lubią niespodzianki, ale nie zmuszaj jej do przekraczania własnych granic. Skok na bungee, wystawę pająków czy mistrzostwa w boksie lepiej zostaw na wyjście z kumplami. Jeśli wyjście wymaga specjalnego stroju, np. sportowego, lepiej powiedz, gdzie planujesz zabrać dziewczynę – kobiety nie lubią być nieodpowiednio ubrane do okazji. Chcesz jej wręczyć wielki bukiet róż? Super, ale jak ona będzie z nim musiała chodzić cały wieczór, to jej dyskomfort gwarantowany, a tego chcesz uniknąć. Przemyśl dobrze strategię, a pomysł na udaną randkę zrealizujesz w fantastyczny sposób.