Jak skutecznie poderwać dziewczynę i znaleźć swoją drugą połówkę?

Poderwij ją!

Skoro tu jesteś prawdopodobnie jesteś singlem. Czy czujesz się w związku z tym osamotniony? Czy jest to dla Ciebie przygnębiające? Jeżeli tak to wierz mi doskonale wiem przez co przechodzisz. Miałem ten sam problem i szczęśliwie udało mi się go rozwiązać. To długa droga, ale Ty również jesteś w stanie ją przebyć. W tej chwili sprawdzone sposoby jak poderwać dziewczynę i zrzucić jarzmo samotności są na wyciągnięcie Twojej ręki!

SAMOTNOŚĆ TO PROBLEM!

Samotność to uczucie, które świadczy o braku odpowiednich, lub też satysfakcjonujących Cię relacji z innymi ludźmi. To wie każdy, ale muszę zwrócić uwagę na to, że samotnym można być również pomimo posiadania mnóstwa przyjaciół, oraz kochającej rodziny. Może ona wynikać po prostu z braku posiadania przy sobie tego jednego, najważniejszego człowieka. Ogromną liczbę Polaków dotyka ten problem. Ten stan może być(i jest) prawdziwą torturą. Co więcej badania dowodzą, że samotność sprzyja nabywaniu uzależnień czy to od tytoniu czy np. alkoholu. Jakby tego było mało prowadzi ona również bardzo często do depresji.

Nie bądź sam!

Statystyki są bezlitosne. W obecnym społeczeństwie coraz większa liczba mężczyzn nie może znaleźć drugiej połówki. Wielu mówi, że im się to podoba, że jest to świadomy wybór. Być może ty również tak mówisz. Ja sam też tak mówiłem kiedy nie potrafiłem poderwać dziewczyny i dlatego czuję się w pełni uprawniony do zadania Ci jednego, ale bardzo ważnego pytania. Czy kiedy mówisz, że jesteś szczęśliwym singlem mówisz to szczerze? Podejrzewam, a po sobie wiem z autopsji, że większość ludzi nie mówi tego szczerze. Sam cieszyłem się na pokaz, że jestem singlem, a wieczorem gorączkowo rozmyślałem jak poderwać dziewczynę. Według mnie takie długotrwałe osamotnienie może się bardzo źle skończyć. Dlaczego ciągle utożsamiam samotność z byciem singlem? To nie jest tylko moje zdanie. Pozwól, że przytoczę Ci słowa Adama. Jest to jedna z osób, której pomogłem. Aktualnie w szczęśliwym związku.

Bądź szczęśliwy!

,,Czułem się bardzo źle. Miałem co prawda rodzinę i dobrych kolegów, ale to nie to samo co związek. Doskonale pamiętam to uczucie pustki, kiedy rodzina wracała do domu, a koledzy zajmowali się swoimi własnymi rodzinami czy nawet dziećmi. To uczucie, kiedy nie masz nikogo kto zawsze będzie przy tobie, kogoś kto poklepie Cię po ramieniu, wysłucha, po prostu zawsze będzie. Nie chodzi o kogoś z kim można się spotkać na mieście czy nawet rodzinę. To nie to samo. Brakowało mi kogoś, kto będzie zawsze przy mnie w domu. Wszystkim mówiłem, że czuję się dobrze, że jestem szczęśliwym singlem, że realizuje swoje pasje i niczego mi w życiu nie brakuje, a w nocy… to już chyba po tylu latach było na granicy depresji. Dzięki Panu udało mi się znaleźć drugą połówkę i teraz wiem, że to tego naprawdę mi w życiu brakowało. Po raz pierwszy od tylu lat nareszcie czuję się szczęśliwy.”


Jego spostrzeżenia były bardzo podobne do moich własnych kiedy udało mi się w końcu po raz pierwszy poderwać dziewczynę. Jeżeli całe życie byłeś sam to wspaniałe uczucie jakie możesz zyskać stosując się do moich porad jest nie do opisania. Skupmy się jeszcze jednak przez chwilę na samotności. Poczuwam się do moralnego obowiązku uświadomienia Ci czym to uczucie(osamotnienia) na dłuższą metę może grozić i jak może się skończyć. Jest to bardzo ważne ponieważ, żeby rozwiązać problem należy najpierw go prawidłowo rozpoznać i wiedzieć czym może grozić. Jak to zrobić? Tego możesz dowiedzieć się już teraz. Na razie czytasz ten wpis co już jest bardzo dobrym krokiem w przód. Jeżeli uda Ci się poderwać dziewczynę problem ten automatycznie w każdym przypadku stanie się dużo mniejszy. W momencie, w którym będziesz miał kogoś kto zawsze Cię wysłucha, kogoś kto będzie się o Ciebie tak naprawdę troszczył i kogoś kto po prostu będzie przy Tobie życie stanie się dużo prostsze.

Jak poznać tą osobę? Jak poderwać dziewczynę?

Sam miałem z tym duże problemy. Dodatkowo byłem nieśmiały co nie pomagało polepszyć sytuacji. Byłem wtedy naprawdę przygnębiony i zamknięty w sobie. To był właśnie problem! W momencie, w którym otworzyłem się do ludzi i zaakceptowałem siebie moje życie się zmieniło! Taka zmiana jest trudna. Jest to jednak pierwszy i najważniejszy krok, żeby poderwać dziewczynę. Dzięki mnie możesz dowiedzieć się jak skutecznie tej zmiany dokonać, ale to nie koniec! Dowiesz się również innych rzeczy już konkretnych jak poderwać dziewczynę! Być może nie znajdziesz od razu tej jedynej, ale na początek nie ma sensu jej szukać. Ja cały czas poszukuję. Przez ostatni czas w ciągu roku jestem maksymalnie miesiąc singlem. Poza tym cały czas jestem w jakimś związku. Poderwałem już całkiem pokaźną grupę kobiet w swoim życiu pomimo, że pierwsze sukcesy przyszły bardzo późno w moim życiu.

Czekam na Ciebie!

Opracowałem bardzo skuteczną taktykę podrywu. Dzięki niej nigdy nie potrzebuję dużo czasu, żeby zdobyć dziewczynę jak jestem singlem. Ostatnim razem kiedy nim byłem to trwało to zaledwie trzy dni. Na trzeci poderwałem kolejną dziewczynę i zostałem w związku w którym jestem obecnie. Poderwanie nowej dziewczyny zajęło mi trzy dni tylko dlatego, że jednego cały dzień siedziałem w domu. Nie miałem po prostu czasu, ani ochoty na podryw po rozstaniu. Nie lubię się jednak długo zamartwiać przeszłością. Drugiego dnia zacząłem działać i prawie od razu poderwałem kolejną piękną dziewczynę. Chcesz wiedzieć jak to robię? Napisałem książkę, z której dowiesz się dokładnie krok po kroku jak działać, żeby osiągnąć sukces. Dzięki zawartym tam instrukcjom Twoje życie zmieni się na lepsze! Warto już teraz wziąć sprawy w swoje ręce. Porównując moje obecne życie do wcześniejszego jestem bardzo zadowolony i dumny z siebie. Dzięki temu, że wiem jak poderwać dziewczynę, oraz jestem w długotrwałych związkach jestem naprawdę szczęśliwy.

Co możesz zyskać?

Dzięki temu, że poderwiesz dziewczynę zaczniesz dzielić z kimś w trochę innym stopniu niż zazwyczaj wspólną codzienność. Single nie są w stanie tego zrozumieć choć paradoksalnie zazwyczaj wiedzą, że im tego brakuje. Wyobraź sobie: Powierzasz komuś swoje smutki, troski i radości, masz kogoś kto zna Twoje najintymniejsze sprawy i tajemnice, gromadzicie wspólne przeżycia, spędzacie ze sobą mnóstwo czasu. To poczucie bliskości jest kompletnym przeciwieństwem omawianej wcześniej samotności, a to pozwala poczuć się bardzo przyjemnie.

Piękna kobieta!

Nabędziesz nowe umiejętności !

Bycie singlem nie daje Ci takiej szansy. Jak poderwiesz dziewczynę i wejdziesz w związek możesz nauczyć się zupełnie nowych rzeczy takich jak adaptacja do sytuacji, kompromisu czy negocjacji. Twoje umiejętności interpersonalne dzięki temu (tak zwany social skill) poszybują w górę. Życie jest za krótkie, żeby przeleżeć je w samotności. Synchronicznie z umiejętnościami socjalnymi mocno przyspieszy Twój rozwój emocjonalny. Niektórzy psychologowie twierdzą, że osoby, które potrafią skutecznie poderwać dziewczynę i żyją w długotrwałych związkach przekraczają kolejne kroki rozwoju osobistego, uczą się radzić sobie z wieloma trudnościami, odrabiają lekcje życiowe i wychodzą poza swoją strefę komfortu. Wychodzenie to prowadzi nas bezpośrednio do kolejnej zmiany w Twoim życiu jaką osiągniesz czytając moją książkę. Do prawdziwej pewności siebie i rzeczywistej akceptacji.

Rzeczywista akceptacja

Długotrwały związek daje szansę zobaczenia drugiej osoby w całej jej różnorodności. W momencie, w którym poznamy kogoś tak blisko jak omawiałem to powyżej musimy zdać sobie sprawę, że ta osoba pozna nas tak samo. W momencie, w którym zdajemy sobie sprawę, że jest ktoś kto wie o nas prawie wszystko czujemy się(a przynajmniej ja) rzeczywiście przez kogoś akceptowani. Takie poczucie prawdziwej i pełnej akceptacji przez drugiego człowieka jest wyjątkowo pięknym uczuciem. To jest coś co trzeba przeżyć! Dzięki temu samoocena człowieka potrafi bardzo szybko i bardzo mocno wzrosnąć. Pozwala to po prostu stać się lepszą wersją siebie.

Pewność siebie!

Wszystkie opisane powyżej atuty bezpośrednio przełożą się na Twoje ogólne postrzeganie siebie. Osiąganie sukcesów(realizowanie założonych celów takich jak poderwanie dziewczyny), rzeczywista akceptacja siebie, poczucie bliskości sprawiają, że ogólna pewność siebie również rośnie. Dzięki temu będziesz pewny siebie nie tylko w związku i na co dzień. Zyskasz siłę, która będzie Ci towarzyszyć już cały czas. Musisz tylko chcieć, zmiany są na wyciągnięcie ręki. Osiągniesz również poczucie satysfakcji. Nic nie musisz nikomu udowadniać, ale.. sukcesy cieszą każdego, a satysfakcja jaką zyskasz z pewnością poprawi Twoje codzienne samopoczucie. U mnie tak to właśnie wyglądało, jestem przekonany, że stosując się do tych samych metod z jakich ja korzystałem wszystkie wymienione powyżej atuty osiągniesz w niedługim okresie czasu.

Ostatnia rzecz o jakiej wspomnę jest oczywista. Regularny seks jest nie wątpliwie jednym z najbardziej pożądanych aspektów przez singli. Pozwala on uwolnić napięcie, zbliżyć się fizycznie do drugiej osoby, poprawia codzienne samopoczucie i pozytywnie wpływa na hormony co bezpośrednio przekłada się na lepsze codzienne samopoczucie i jeszcze na dodatek poprawia dodatkowo wszystkie rzeczy o jakich wspomniałem wcześniej.

Zatem jak nauczyć się poderywać dziewczyny?

To jest dużo łatwiejsze niż się wydaje. Jest to umiejętność, którą można nabyć, a zatem wbrew częstym mitom nie trzeba się z nią urodzić. Wielu ludzi niestety jednak szerzy dezinformacje i dzieli się nie przemyślanymi, błędnymi poradami. Warto zainwestować czas w naukę z konkretnych źródeł, lekcje z for internetowych, lub od pseudoekspertów ,,uwodzenia” mogą wyrządzić Ci poważne szkody. Nieodpowiednie metody doprowadzą do licznych niepowodzeń, a to z kolei bardzo źle wpływa na samoocenę, pewność siebie i tak dalej. W praktyce może pogłębić wszystkie problemy o jakich pisałem na samym początku. Podrywanie dziewczyn to umiejętność, którą będziesz już miał na całe życie, a ponadto życie to stanie się dużo lepsze. Nie warto tracić czasu, nerwów i zdrowia na czytanie steku bzdur od ekspertów, którzy tak naprawdę mogą mówić od rzeczy. Uważam, że trzeba przywiązywać dużą wagę do swoich własnych słów i brać za nie odpowiedzialność. Niestety wielu ludzi nie przestrzega tych zasad. Unikaj takich ludzi, oraz ich porad jak ognia! Wiem z własnego doświadczenia jak to jest odnosić porażki. Wiem jak to jest stosować nie działające rady i obwiniać siebie, wiem jak to jest w końcu czuć bezsilność i wściekłość na samego siebie równocześnie, oraz wiem jak to jest się nieustannie motywować do działania po to tylko, żeby nie osiągnąć żadnych rezultatów. Udało mi się przejść tą drogę i osiągnąć sukces.

:)

Proponuję Ci gotowy poradnik jak przejść tą drogę dużo szybciej. Jak ją przebiec w mgnieniu oka! Książka bazuje na moich własnych licznych doświadczeniach. Nie znajdziesz tam rzeczy/metod, których wcześniej osobiście bym nie sprawdził. Moją ambicją jest, żeby każdy kto będzie z niego korzystał nie musiał borykać się z problemami z jakimi ja musiałem walczyć, żeby każdy był w stanie osiągnąć to co ja osiągnąłem dużo szybciej. Widziałem wpisy i porady jak poderwać dziewczynę, które sam stosowałem, a które doprowadzały tylko do rozczarowania. Stanowią one zdecydowaną większość treści jakie znajdziesz w internecie. Jeżeli chciałbyś nauczyć się czegoś praktycznego i naprawdę zmienić swoje życie stosowanie się do ogólnodostępnych porad nic Ci nie da. Już lepiej nie robić nic niż męczyć się ciągłymi niepowodzeniami bo to w przenośni i dosłownie może doprowadzić do szaleństwa.

Mój poradnik o podrywaniu dziewczyn można traktować jako swego rodzaju mapę. Celem jest udany podryw, wejście w związek, lub nawet szybki seks(jeżeli takie są Twoje oczekiwania) zaś punktem wyjścia jest miejsce, w którym aktualnie się znajdujesz, a mój ebook jest mapą, lub kompasem, który wskaże Ci właściwą drogę i pozwoli dotrzeć do celu.

Nadal nie jesteś przekonany?

Zatem niech przemówią inni. Pozwól, że zacytuję Ci wypowiedzi ludzi, którzy działali według moich instrukcji. Każda z tych osób zaczynała od zera, w trakcie rozmowy jaką z nimi prowadziłem dało się zauważyć, że osiągnęli bardzo dużo. Pierwsze wiadomości jakie dostawałem brzmiały tak:

Mateusz
,, Dzięki Panu udało mi się w końcu poderwać dziewczynę. Od trzech dni jestem w związku. Wcześniej nie byłem w stanie dosłownie żadnej poderwać. To jest niesamowite co odpowiednia wiedza może zrobić z człowiekiem. Teraz czuję, że żyję i jestem naprawdę szczęśliwy. Dziękuję!!!”
Mateusz 25 lat
z Wrocławia
5.0
Gwiazdek
Adam
,,Wow wystarczył niecały tydzień, żeby całe moje życie się zmieniło. Odkąd udało mi się poderwać dziewczynę czuję się spełniony. Naprawdę czuję, że w końcu moje życie weszło na prawidłowe tory i zacząłem się rozwijać. Nigdy bym tego nie osiągnął gdyby nie Pańskie instrukcje. Chciałem naprawdę szczerze podziękować, nie wiem nawet jak opisać słowami to co teraz czuję. Nareszcie jestem szczęśliwy, cały czas się rozwijam i mam bliską osobę u boku”
Adam 20 lat
ze Szczecina
5.0
Gwiazdek
Czy też chciałbyś zmienić swoje życie na lepsze już teraz?

Jeżeli tak to zachęcam Cię do zakupu mojego poradnika. Myślę, że warto. Jest to inwestycja w całą Twoją przyszłość, oraz nie powtarzalna okazja, żeby kolosalnie poprawić jakość swojego życie. Jak poderwać dziewczynę? Nie musisz już więcej szukać odpowiedzi na to pytanie. Znajduje się ona tutaj. Decyzja należy do Ciebie. Sam zdecyduj czy lepsze jutro to jest coś w co warto zainwestować. Do niczego nie namawiam na siłę teraz już Twój los jest w Twoich rękach!

Kup Teraz!
Tylko teraz! Poradnik w niższej cenie!
Oferta ograniczona czasowo!
Natychmiastowa dostawa Ebooka!
platnosci
© 2017 https://poradnikfaceta.com. Wszystkie prawa zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie mają charakter reklamowy, nie informacyjny. Przebywanie na stronie jest równoznaczne z akceptacją polityki prywatności i regulaminu