Najlepsze teksty na podryw

Chciałbyś zabłysnąć w towarzystwie wyszukaną gadką? Marzysz, aby ten tekst zapierał jej dech w piersiach? Jak to zrobić, aby jedno zdanie zawierało tysiąc słów? Jak powiedzieć, to co myślisz, ale nie walić prosto z mostu?

Poznaj, jakie są najlepsze teksty na podryw dziewczyny!

Mowa niewerbalna, czyli wszelkie gesty, uśmiechy, ton głosu, ruchy ciała bardzo wiele mówią o intencjach względem drugiej osoby. Ale to mowa, komunikacja, dialog zdradzają, jakie żywisz względem niej uczucia, czy to już podryw czy zwykła rozmowa. Nie ma co ukrywać – aby dać jej wyraźnie do zrozumienia, że Ci się podoba, musisz (a przynajmniej powinieneś) jej o tym powiedzieć. Jakie wybrać teksty na flirt lub podryw? Oto lista najlepszych słownych sposobów na wyrwanie dziewczyny.

Wygląd

Klasyka podrywacza, ale jednak to sprawdzone teksty na podryw. Skomplementuj jej wygląd, ale postaraj się o bardziej wyszukany dobór słów niż banalne „Ale jesteś piękna!”. Powiedz jej, że wygląda rewelacyjnie w tej sukience, że wybrany kolor zdecydowanie jej pasuje, że bardzo Ci się podoba jej styl. Wciąż nie wiesz jaki wybrać najlepszy tekst na podryw, aby podkreślić jej urodę? Sprawdź poniższe teksty:

„Twój ojciec to chyba złodziej, bo ukradł wszystkie gwiazdy i schował je w Twoich oczach”

„Jesteś tak oszałamiająca, że po prostu zapomniałem, jakim tekstem chciałem Cię poderwać”

„Twoje imię musi być Coca Cola, bo jesteś tak dobra i słodka!” lub „Masz udziały w koncernie Coca Coli, bo jesteś tak dobra i słodka, jakbyś była jej twarzą”

„Jesteś tak piękna, że aż sam nie wiem, co powiedzieć”

Zwróć uwagę na szczegół

Kobiety nie zawsze lubią oklepane i banalne teksty na podryw. Lubią wiedzieć, co dokładnie podoba się mężczyznom, dlatego zwróć uwagę na szczegóły w jej urodzie. Oczy, usta, uśmiech, zgrabna sylwetka, jedwabiste włosy – dziewczyny chcą, aby dostrzegano konkretne elementy i w taki sposób komplementowano. Dlatego sprawdzone teksty na podryw dziewczyny zwracają uwagę na szczegóły jej wyglądu. Bądź konkretny i wykorzystaj następujące teksty:

„Masz może mapę? Bo zgubiłem się w twoich oczach”

„Przyleciałaś z kosmosu? Bo masz urodę / figurę nie z tej ziemi”

„Czekaj, masz coś w oku. Aj, to tylko błysk”.

Poproś o pomoc lub radę

Jeśli chcesz zwrócić jej uwagę, zaangażuj ją w swoją sytuację. Jeśli jesteś w sklepie, być może mógłbyś poprosić ją o radę w sprawie zakupu, dodając iż ona na pewno zna się na rzeczy. Z innej strony, możesz zapytać ją o opinię lub pozorną pomoc w jakieś sprawie, ale uważaj! Nie graj ofiary, nie bądź nachalny i nie użalaj się nad sobą. Tu można przesadzić w drugą stronę.

Taniec

Większość kobiet uwielbia tańczyć, a taniec sam w sobie jest już sprawdzoną formą flirtu, dlatego jak dodasz odpowiedni tekst na podryw, dziewczyna powinna zwrócić na Ciebie uwagę. Możesz zacząć od klasycznego:

hej, zatańczysz ze mną?” lub pójść na całość „podaj mi rękę, a dam Ci taki taniec, jakiego sam w życiu nie miałem”. Jeśli udało Ci się ją już wyrwać na parkiet, skomplementuj jej ruchy, możesz też dodać „Wow, co wcześniej tańczyłaś?”. Nie czujesz się jednak mocny w tańcu? To najwyższy czas zapisać się na kurs uwodzenia! Dobra wiadomość jest taka, że czeka tam wiele samotnych dziewczyn czekających na takiego partnera i… podryw.

Spontaniczność

Nutka szaleństwa i spontaniczności podnosi poziom pozytywnych hormonów. Dlatego w tej strategii opracuj dobrą metodę. Podejdź do dziewczyny i powiedz: „Chcesz zrobić coś szalonego?” lub „Wyglądasz na dziewczynę, z którą można konie kraść, a ja mam niezły pomysł”, „Chcesz uciec? Zabiorę Cię wprost do nieba!”. Najlepsze teksty na podryw to takie, które pociągają za sobą jakąś reakcję, także musisz się wykazać sporą kreatywnością.

Bezpieczeństwo

Kobieta musi mieć poczucie bezpieczeństwa, aby się otworzyć przed mężczyzną. Jeśli widzisz, że ma kłopot lub zagraża jej niebezpieczeństwo, oprócz tego, że pomożesz jej rozwiązać nieprzyjemną sytuację, zapewnij ją również słowami o swoich intencjach, a z pewnością doceni Twoje zaangażowanie:

„Czy mogę Ci jakoś pomóc?”

„Jeśli coś Ci doskwiera, to jestem tutaj dla Ciebie”

„Spokojnie, jestem przy Tobie, jesteś bezpieczna”

Bądź pewny siebie

Nic tak nie uwodzi kobiet jak pewny siebie i odważny mężczyzna, dlatego tak często dziewczyny spotykają się z aroganckimi i chamskimi facetami. Ale Ty chcesz przecież zbudować stabilną relację, dlatego uważaj z tymi tekstami, które choć są sprawdzone i pociągające, użyte w nieodpowiedniej chwili mogą zakończyć Twoje spotkanie strzałem w twarz. Oto lista najlepszych tekstów na podryw prawdziwego samca alfa:

„Z moim telefonem jest coś nie tak, bo nie ma w nim Twojego numeru”

„Wisisz mi drinka, bo gdy Cię zobaczyłem, to upuściłem swojego”

„Masz chłopaka? To już najwyższy czas, byś poczuła, jak to jest mieć prawdziwego mężczyznę”

„Chodź, a przeprowadzimy tak głębokie rozważania filozoficzne, że ujrzysz poprzednie wcielenie”

„Ty: Masz chłopaka? Ona: Tak! Ty: A chcesz mieć lepszego?”

„Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? Jeśli nie, to przejdę jeszcze raz”

Przez uśmiech do serca

Nie od dziś wiadomo, że również śmieszne teksty na podryw mogą zdziałać cuda i przyciągnąć dziewczynę do Ciebie. Jeśli umiejętnie ją rozbawisz, jest spora szansa, że zainteresuje się Twoją osobą i będzie chciała kontynuować tę znajomość. Dodaj do tego jeszcze trochę luzu, osobistego uroku i masz sprawdzony przepis na podryw. Poznaj śmieszne teksty, które poderwą dziewczynę.

„Dokąd tak kopytkujesz, przepiękna gazelo?”

„Czekaj, czekaj… Czy to Ty jesteś tą księżniczką, której od dawna szukam?”

„Dzwonili do mnie z Nieba. Mówili, że im anioł uciekł. Nie martw się, nie powiem gdzie jesteś”

„Ty: Masz na imię Google? Ona: Nie, dlaczego? Ty: Bo masz wszystko, czego szukam!

„Słuchaj wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale czy mogę pójść za tobą do domu? Moi rodzice zawsze mi powtarzali, abym szedł za swoimi marzeniami”

Skoro już poznałeś najlepsze teksty na podryw dziewczyny, nie pozostaje nic innego, jak wykorzystać je w praktyce. Przygotuj się na prawdziwą przygodę i do dzieła!