Skuteczny poradnik! Jak poderwać dziewczyne…

A więc, jak poderwać dziewczyne?

Jednym przychodzi to łatwiej, innym trudniej. Część chłopaków czy mężczyzn ma w sobie naturalne zdolności, jeśli chodzi o imponowanie kobietom. W konsekwencji przechodzące w większości wypadków w podrywanie. Ta druga część ma z tym pewne problemy z różnych powodów, jednym brakuje pewności siebie, inni nie mają wyczucia lub polegają na podstawowych czynnościach. Ze wszystkimi elementami można sobie poradzić, tylko trzeba do tego podejść w odpowiedni sposób, a bardzo często po prostu się przygotować. W dobie randkowych aplikacji i dominacji mediów społecznościowych w relacjach ludzkich, można zauważyć, że co raz częściej podrywanie i staranie się o łaskawsze spojrzenie płci pięknej, odchodzi w zapomnienie. Niemniej jednak pozostaje część niewiast, które cenią sobie męskie zaloty. Nawet jeśli w minimalnych dawkach, to nadal trzeba pewne umiejętności posiadać. Zastanawiasz się jak poderwać dziewczyne? Zachęcamy do skorzystania z poradnika, którego zwiastun otrzymacie już na dole!

To od czego zacząć?

Przede wszystkim od wspomnianej wcześniej pewności siebie i odwagi. To zrozumiałe, że czasem ciężko wykrzesać z siebie słowa, które popchną nas w stronę naszej sympatii. Połowę roboty mamy zrobioną, jeśli w jakiś sposób dziewczyna pochodzi z naszego otoczenia. Ze szkoły, studiów bądź z pracy. Jeśli pierwsze lody zostały przełamane, kolejne kroki z pewnością przyjdą łatwiej. Nieco trudniej jest wtedy, kiedy dziewczyny nie znamy, ale pochodzi ona z naszego otoczenia. Z pomocą mogą wtedy przyjść wspólni znajomi albo znajomi, którzy znają kogoś z otoczenia dziewczyny, która jest w naszym zainteresowaniu.

Dzięki odnalezieniu połączenia między dziewczyną, która nam się podoba, a osobami, które znamy, bez większego problemu można dążyć do zaaranżowania sytuacji, w której będzie nam dane poznać obiekt westchnień. Jednym z najlepszych okazji do poznania dziewczyny, która wpadła w oko, jest oczywiście impreza. Bez znaczenia czy domówka, czy taka, która odbywa się w klubie. Atmosfera zabawy z pewnością wpłynie na was oboje, co pozwoli nawiązać kontakt i przejść do dłuższej rozmowy zapoznawczej. Aby dowiedzieć się więcej o pierwszych krokach randkowania, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem!

A co jeśli ciężko doprowadzić do spotkania na imprezie?

Wystarczy chwila uważnej obserwacji i analizy informacji i odpowiedź na pytanie jak poderwać dziewczyne, tę konkretną, przyjdzie sama. Na samym początku jednak trzeba podkreślić, żeby wybić sobie z głowy obsesyjne obserwowanie i zdobywanie informacji, ponieważ może to zostać zauważone przez dziewczynę i już na samym początku potencjalny kandydat może zostać uznany za stalkera, czy nawet psychopatę. Każdy krok powinien zostać podejmowany w odpowiedni, delikatny sposób, przynajmniej na początku. Jeśli chłopak chce poderwać dziewczynę, powinien się przede wszystkim dowiedzieć o to, czy nie jest ona w związku z kimś innym, jeśli droga okaże się wolna, warto skupić się na takich elementach, jak jej zainteresowania, to w jaki sposób lubi spędzać czas. Przydatną informacją może być również to gdzie lubi bywać (co można wykorzystać w momencie aranżacji jednego z pierwszych spotkań).

Naprawdę wystarczy chwila odwagi i zdecydowania.

Jeśli rozmowa będzie kleiła się odpowiednio i wyczujesz, że dziewczyna czuje się dobrze w Twoim towarzystwie, warto podjąć ryzyko i po prostu zaprosić ją chociażby na spacer, a nawet propozycję odprowadzenia do domu. Jeśli okaże się, że ona nie ma w danym dniu czasu, zawsze warto spróbować umówić się w innym terminie. Na pewno nie należy sobie odpuszczać, jeśli coś pójdzie nie tak. Niemniej jednak trzeba pamiętać o tym, aby się po prostu nie narzucać. Czasem warto dać dziewczynie chwilę, aby nie poczuła się osaczona, bo to nie doprowadzi do niczego dobrego. Czasem również okazuje się, że dziewczyna z początku nie zauważy naszych intencji, wtedy warto jej jest to w jakiś sposób zasugerować, jednak unikając bycia bezpośrednim.

Jeśli problemem tkwi w Tobie, to koniecznie musisz zastanowić się nad kilkoma elementami. Może to pozwoli ci dowiedzieć się jak poderwać dziewczynę.

Bez problemu można znaleźć w Internecie artykuły o tym, co dziewczyny cenią sobie najbardziej w facetach. Są to ogólnikowe cechy, ponieważ to wszystko zależy od konkretnej kobiety. Jedne będą sobie ceniły bardziej otwartość, inne będą poszukiwały chłopaka typu macho. Jednak jest kilka cech oraz właściwości charakterów, które trafiają do większości z Pań. Jedną z najważniejszych i to bez dwóch zdań, jest oczywiście poczucie humoru. Dziewczyny lubią się śmiać, jeśli nie będzie jej przy Tobie brakowało uśmiechu na twarzy, to znaczy, że prawdopodobnie jesteś na dobrej drodze. Oczywiście jedne będą wolały bardziej oryginalne poczucie humoru, którego z kolei inny typ dziewczyn może w ogóle nie rozumieć. Jednak to, jaki typ humoru będzie lubiła Twoja wybranka, będziesz mógł sprawdzić po pierwszych spotkaniach i rozmowach, co pozwoli wybrać Ci ten odpowiedni.

Jeśli trafisz na dziewczynę, która jest nieco mnie rozmowna niż Ty, to musisz pamiętać o tym, aby podtrzymywać rozmowę i próbować dotrzeć do jej wnętrza, tak, aby chciała się wreszcie przed Tobą otworzyć i pomóc w tej relacji.

Pierwsze umówione spotkanie i co dalej?

Jeśli się już z Tobą umówiła, to znaczy, że prawdopodobnie jest coś na rzeczy. Tylko pamiętaj o tym, aby nie nadinterpretować jej gestów i uprzejmości. Zachowaj na początku pewną dozę dystansu w swoich uczuciach, aby uniknąć ewentualnego bolesnego rozczarowania w późniejszym etapie. Przed pierwszym spotkaniem, na którym będziesz chciał ją poderwać, po prostu musisz zadbać o wszelkie elementy wyglądu zewnętrznego. Wybór odpowiednich ubrań i obuwia. Oczywiście z zaznaczeniem własnego stylu, jednak w taki sposób, aby pozostało to w dobrym smaku. Użycie perfum z pewnością okaże się pomocne.

Jeśli masz problemy z improwizowaniem w czasie rozmowy, przypomnij sobie o tym co lubi robić, co was łączy i co mogło by połączyć. Jeśli trafisz na dziewczynę, która interesuje się wieloma tematami i jest otwarta, prawdopodobnie chętnie posłucha o Tobie i o Twoich zainteresowaniach. Pamiętaj o tym, aby opowiadać o nich z pasją, ale w taki sposób, aby było to dla niej interesujące i przystępne. Nie przygniataj jej swoją osobą i tym co masz do powiedzenia. Postaraj się sprawić wrażenie człowieka wartego poznania oraz takiego, z którym na pewno będzie o czym rozmawiać przy okazji następnego spotkania. To tylko z pozoru wydaje się być trudne, ale jeśli tylko będziesz naturalny na tym spotkaniu, to wszystko powinno pójść bez przeszkód.

Dodatkowe elementy

To takie drobne sprawy jak wiadomość na dobranoc, czy życzenie miłego dnia w porannym smsie. Wydaje się to być drobnostką, ale często pomaga w odniesieniu sukcesu. Ważnym jest oczywiście element wielokrotnie podkreślany w tym tekście, aby nie przesadzić i nie osaczać dziewczyny swoją osobą.