Jak flirtować z dziewczyną?

Dla wielu mężczyzn kobieta to wyjątkowo skomplikowana istota, która wybuchnie w najmniej oczekiwanym momencie. Mimo tego stereotypu, facetom ciężko żyje się bez tej drugiej połówki. Postaramy się przybliżyć Ci najlepsze sposoby na uwodzenie. Musisz wiedzieć nie tylko, jak rozpalić ten ogień, ale przede wszystkim, w jaki sposób go utrzymać. Ciągłe zaskakiwanie siebie nawzajem wydaje się kluczem do sukcesu. Mimo to mężczyźni bardzo często rezygnują ze spontaniczności. Poniżej przekonamy Cię, że to najlepszy sposób na flirt. Kobiety kochają niespodzianki!

Czym tak naprawdę jest flirt i czym nie jest?

Zanim podejmiesz jakiekolwiek działania musisz wiedzieć, jako flirtować z dziewczyną i nie spalić się już na samym początku. To właśnie ten fragment o wybuchach, a raczej wyjątkowej wrażliwości kobiet. Nie znaczy to, że musisz uważać na każde słowo. Jednak to co bawi Ciebie, nie zawsze musi być humorem dla Twojej partnerki.

Każdy z nas wie, że najlepszym sposobem na zwrócenie uwagi kobiety, jest jej komplementowanie. Jeśli na twarzy swojej towarzyszki ujrzysz uśmiech, to znaczy, że obrałeś poprawną taktykę. Kolejna sprawa to zdrowy umiar. Zbyt wiele komplementów może u niej wzbudzić niesłuszne podejrzenia. Tak samo sprawa wygląda z podarunkami. Prezenty to świetny sposób na okazywanie uczuć, ale nie powinny zastąpić mały i czułych gestów. To właśnie one rozbudzą w Twojej kobiecie poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania. Wbrew pozorom to istotny element każdej relacji miłosnej, w tym intymnej. Podsumowując musisz pamiętać o wyczuciu i delikatności. Wszystkie Panie pożądają facetów z klasą, dlatego też reprezentuj te cechy!

Gdzie kończy się zdrowy umiar? Kobietom mogą nie spodobać się seksistowskie żarty, a zwłaszcza przedstawianie ich w formie obiektów seksualnych. Część z nich może to uznać nawet za uprzedmiotowienie. Dlatego musisz znaleźć inny sposób na zasygnalizowanie partnerce, że pociąga Cię fizycznie.

Jak flirtować ? Pierwszy krok i oby nie ostatni

Pierwszy krok jest kluczowym elementem każdej relacji. Zapamiętacie go na długo, a przy odrobinie szczęścia na zawsze. Właśnie dlatego musicie wspólnie zadbać o to, aby nie była to najbardziej przypałowa sytuacja w waszym życiu. Oczywiście, jeśli narodzi się między wami uczucie, to i sposób poznania nie stanie na drodzę. Jednak na co dzień warto kierować się zasadą dobrego pierwszego wrażenia. Psycholodzy mówią, że uprzedzenia mogą powstać nawet po kilku sekundach.

Umówiliście się na randkę? Świetnie! Ale niech to nie budzi u Ciebie fałszywego poczucia zdobycia jej serca. Nadal musisz się starać. Chociażby w szacunku do samego siebie, zadbaj o nienaganny wygląd. Przede wszystkim będzie Cię to czynić bardziej atrakcyjnym, a po drugie okażesz tym szacunek drugiej stronie. Jak flirtować z dziewczyną? To wbrew pozorom bardzo proste. Dla kobiet liczy się uśmiech, komplement, poczucie humoru i szacunek. Jeśli okażesz to na pierwszym spotkaniu, to prawdopodobnie dojdzie również do kolejnych.

Sprawdzone sposoby jak flirtować z dziewczyną!

jak flirtować z dziewczyną

Jak flirtować i osiągnąć zamierzony cel? Podamy Ci kilka sprawdzonych rad, które zwiększą Twoje szanse na powodzenie. Oto one:

  • UŚMIECH NA TWARZY – wyprowadzi Cię z każdej opresji i potrafi zdziałać cuda.
  • KOMPLEMENT – miłe słówka wzbudzą u kobiety pewność, że jesteś nią zainteresowany. Wbrew pozorom to bardzo ważne.
  • MIŁE GESTY – zachowaj się jak gentleman tzn. odsuń jej krzesło, zapłać jej rachunek, odprowadź ją po spotkaniu.
  • SZACUNEK – nie przekraczaj granic, które wyznaczy Ci kobieta. To może sprawić, że wycofa się z waszej relacji.
  • PREZENT – nie przesadzaj z podarunkami. Miłym gestem będzie róża, coś słodkiego, bilety do kina, lub zapłacenie za rachunek w restauracji.
  • WYGLĄD – kobiety również zwracają uwagę na wygląd. Dlatego zadbaj o swoją prezencję, a Twoja partnerka na pewno to doceni.
  • SPOJRZENIE – za jego pomocą możesz wiele przekazać swojej partnerce i upewnić ją, że jesteś zainteresowany kontynuowaniem relacji.

Ideał każdej dziewczyny

Chcesz zdobyć serce wybranki? Musisz wiedzieć, czego oczekuje od swojego mężczyzny. Zwykle zależy to od etapu jej życia, dlatego dla 18-latki ideał faceta będzie zupełnie inny niż dla 40-latki. Mimo to każda z nich pragnie adoracji i uznania ze strony swojego partnera. Możesz to wykorzystać już w trakcie pierwszych spotkań. Kluczem do sukcesu flirtowania jest okazanie zaangażowania.Pokaż jej, jak bardzo Ci zależy, a na pewno to doceni!

Każda kobieta ceni sobie własne granice i przestrzeń. Zwłaszcza, kiedy przez dłuższy czas była singielką. Najgorsze, co możesz wtedy zrobić, to wywieranie presji. Niech wszystko toczy się własnym tempem. Bycie gentlemanem to przeżytek? To zgubny fakt, bo wciąż większość dziewczyn szuka swojego rycerza, który będzie traktować ją jak swoją księżniczkę.

Flirtowanie, uwodzenie i co dalej?

Przed flirtowaniem postaw sobie jasny cel swojego działania. Szukasz przelotnego romansu? A może związku na całe życia i kobiety, która urodzi Ci dzieci? Widzisz różnicę, prawda? W zależności od zamierzenia, obierzesz inną strategię flirtowania. W przypadku krótkich związków uwodzenie nie będzie skomplikowane. Wystarczy kilka komplementów, uśmiech, spojrzenie i już będziesz wiedział, czy tak samo siebie pożądacie.

Bardziej skomplikowane okazuje się flirtowanie z potencjalną partnerką na dłużej. W tym przypadku bardziej wam również zależy i dlatego nietrudno o błąd, który może wszystko zepsuć. Co zrobić? Postaw na zaangażowanie, słuchajcie siebie nawzajem, poznawajcie szczegóły o waszym życiu, szanuj jej granice i okazuj jej swoje uczucia. Spędzajcie razem każdą wolną chwilę, a z czasem okaże się, czy jest to dobry materiał na związek. Jednocześnie musisz zachować zdrowy umiar, co pozwoli wam uniknąć szybkiego znudzenia. Trudno znaleźć złoty środek na flirt. Głównie ze względu na to, że każda dziewczyna wymaga czegoś innego. Dla jednej najważniejszy będzie uśmiech i poczucie humoru. Z kolei inna kobieta będzie pożądać troskliwego i dojrzałego emocjonalnie faceta.