Gdy podobasz się kobiecie…

Czy wiesz, jak rozpoznać oznaki zainteresowania dziewczyny? Zdołasz wychwycić to spojrzenie, ten uśmiech? Potrafisz czytać między słowami? Jeśli wciąż jest to dla Ciebie czarna magia, koniecznie przeczytaj, w jaki sposób odgadnąć, że podobasz się kobiecie.

Poznaj 6 znaków, że na pewno jesteś na jej celowniku jako potencjalny partner!

sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę

Spojrzenie

To pierwsza i kluczowa sprawa – ona na Ciebie patrzy, spogląda, ukradkiem zerka. Obserwuje Cię nie tylko dlatego, aby zobaczyć co robisz, jak się zachowujesz, z kim rozmawiasz, ale też czeka, abyś i Ty na nią spojrzał. Widzisz ten specyficzny błysk w jej oku? Tak, to właśnie są sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę. Zatrzymaj dłużej spojrzenie na jej twarzy, patrz głęboko w oczy, a być może już tam zobaczysz, jak bardzo się jej podobasz.

Gesty

Gdy już na nią spojrzysz, po jej reakcji od razu rozpoznasz, czy jesteś w kręgu jej zainteresowań. Być może się uśmiechnie, uniesie brwi do góry, pomacha. Te wszystkie gesty świadczą, że jest otwarta na poznanie z Tobą. Nie zaprzepaść tej okazji! To dla Ciebie drogowskaz, że droga wolna do nawiązania z nią pierwszego kontaktu, zagadnięcia czy nawet postawienia drinka. Rozmawiacie już ze sobą? Z bliska widzisz, jak subtelnie odgarnia kosmyk włosa z twarzy, zaciska wargi lub elegancko przekłada nogę na nogę. To już są wyraźne gesty, które świadczą o sympatii względem Twojej osoby.

Ubiór

Jeśli udało Ci się już ją wyciągnąć na kolejne spotkanie, ale wciąż nie wiesz, jakie żywi uczucia względem Ciebie, przyjrzyj się dokładnie jej ubiorowi. Odsłonięty dekolt lub nogi, buty na wysokim obcasie, obcisłe spodnie, podkreślający urodę makijaż, czerwona szminka, rozpuszczone włosy – właśnie tak ubiera się kobieta, która chce przyciągnąć spojrzenie mężczyzny i wzbudzić jego zainteresowanie. Zwróć uwagę na kolorystykę – czerń, czerwień, odcienie stonowane podkreślają kobiecość i są sexy. Umówiliście się w ciągu dnia? Jej strój może być w bieli, beżu lub brązie i tymi kolorami będzie chciała podkreślić swoje atuty. Najprościej mówiąc – gdy podobasz się kobiecie, to ona atrakcyjnie się ubiera, co oznacza, że jest Tobą zainteresowana.

Słowa

Jej zainteresowanie możesz również wyczytać z jej słów. Kobieta, która chce się przypodobać mężczyźnie, starannie waży słowa, które wypowiada, dobiera odpowiedni ton głosu, tak aby był on dla Ciebie atrakcyjny i pociągający. U nieśmiałych dziewczyn będziesz mógł dostrzec, że mówi niewiele, odpowiada na Twoje pytania, ale może jej się plątać język. Często te dziewczyny, czekają na kolejny ruch mężczyzny. Od pewnych siebie kobiet usłyszysz historie, w których ona jest bohaterką, a jej osoba będzie przedstawiana w superlatywach. Niezależnie od temperamentu partnerki, słuchaj uważnie, co ma Ci do powiedzenia!

Chce Cię przedstawić bliskim jej osobom

To ma być kolejna Wasza randka, aż tu nagle ona wpada na pomysł, aby dołączyła do Was inna para? Nic straconego! Fakt, że chce Cię przedstawić swoim znajomym to dobry sygnał! Oczywiście, istnieje cień szansy, że nie jest pewna tego, co się między Wami dzieje i potrzebuje „mentalnego” wsparcia, ale wspólne wyjście to również okazja do poznania się od innej strony. Na pewno, gdybyś był jej obojętny, nie chciałaby Cię zapoznawać z ważnymi dla niej ludźmi. Uwaga, nie próbuj na siłę przypodobać się jej znajomym, zachowuj się naturalnie i miej otwarty umysł. Daj się poznać, ale też odważ się rozmawiać z jej znajomymi. Postaraj się omijać tematy, które naturalnie prowadzą do polemiki, takie jak polityka, religia, praca. Kieruj rozmowę na przyjemniejsze tory – zainteresowania, sport, muzyka, filmy. Jeśli wpadniecie na wspólny temat, trzymaj się go i jak najwięcej rozmawiajcie.

Planuje wspólne czynności

Czy „my”…? A teraz „my”…? Pojedziemy? Zrobimy? Czy już to słyszałeś? Tak! Ona myśli o Was jak o jedności. Gdy kobieta zaczyna planować wspólne zajęcia, to już znak, że jesteś dla niej kimś ważnym, z kim chce spędzać każdą wolną chwilę. To są te momenty, kiedy ona sugeruje Ci, że coś byście wspólnie chcieli, ale tak naprawdę pod tymi słowami skrywają się jej chęci i pragnienia. Proponuje wspólne wyjście na kolacje, trening lub do kina? To znaczy, że ona ma ochotę na pyszne jedzenie, potrzebuje sportu lub chce obejrzeć film. W każdym razie, jeśli odpowiada Ci ten status, pozwól jej wybrać, chyba że wyraźnie daje Ci do zrozumienia, abyś to Ty przejął inicjatywę i zaproponował coś od siebie. Podejmij wyzwanie, wykaż się i zaproponuj coś naprawdę wyszukanego i ekstra.

Podsumowanie

Teraz już wiesz, jak rozpoznać, że podobasz się kobiecie. Doskonale też wiesz, kiedy to ona Ci się podoba i po prostu chcesz ją poderwać. Ale bądź świadomy tego, że sygnały, jak mężczyzna reaguje na kobietę, która mu się podoba, mogą być czasem sprzeczne z jej oczekiwaniami. Gdy chcesz jej zaimponować, wykazujesz pewność siebie. Pamiętaj jednak, że granica pomiędzy pewnością siebie a arogancją jest cienka, dlatego Ty również waż swoje słowa. Bądź zdecydowany, ale nie nachalny.

Jeśli podoba Ci się ona wizualnie, obdaruj ją komplementem, ale nie naruszaj jej granicy cielesnej. Kobiety lubią, jak napięcie jest budowane powoli, a jednym z najbardziej erogennych stref u kobiety jest… ucho i związany z nim słuch. Kobiety lubią słuchać i być wysłuchiwane, dlatego rozmawiają z nią jak najwięcej i w ten sposób z nią flirtuj.

Z kolei, jeśli Ty możesz pochwalić się tężyzną ciała, podkreśl ją, ale nie pręż się na każdym kroku. Zaufaj kobiecej spostrzegawczości. Ona, tak jak i Ty ją, obejrzała Cię już ukradkiem od góry do dołu i na pewno zauważyła, że od dawna ćwiczysz i dbasz o swoją sylwetkę.

Czujesz jednak, że jest między Wami nić porozumienia i że naprawdę się sobie podobacie? Jeśli chcesz się do niej zbliżyć, a jesteście akurat w miejscu publicznym, dotknij ją, ale tylko w bezpieczne strefy jej ciała – twarz, dłonie, ramiona. Subtelne muśnięcie czy objęcie to dla niej znak, że Ci się podoba, a przyzwolenie z jej strony to już pewniak, że i Ty nie jesteś jej obojętny.